Sahaların vazgeçilmeyen ürünlerinden olan futbolcu çıkış tüneli kapalı bir alan sağlamının yanı sıra bu alanda konforu da ön plana çıkarıyor. Akordiyön körük özellikli futbolcu çıkış tüneli dış etkenlerden ya da olumsuz hava koşullarına karşı da koruma sağlar. Futbolcu çıkış tüneli yapılırken iskelet yapı etrafına gerdirilerek kaliteli materyaller yerleştirilerek üretilmektedir. Bu alanda oldukça deneyimli olan firmamız müşterinin istediği kalitede ürünlerin tasarımlarını yapabilmektedir.

Cep telefonu, tıklayın arayın : 0552 668 31 58

Mail iletişim :  [email protected]

Futbolcu Çıkış Tüneli: Su Geçirmez ve Katlanabilir

Sporcuların sahaya çıkarken yani iç alandan dış mekana kurulan bir bağlantı olan futbolcu çıkış tüneli su geçirmez bir özelliğe sahiptir. Çıkış tünelinin akordiyön körük fonksiyonuna sahip olması mekanizmanın katlana bilir olmasını sağlıyor. Sistem aynı zamanda da akordiyon tente özelliğine de sahiptir.

Firmamız üretimlerinin her birinde oldukça kaliteli ürünler tercih ettiği için futbolcu çıkış tüneli dayanıklı bir özellik kazanmaktadır. Futbolcuların sahaya çıkış için bekledikleri bu ek alan üzeri branda ile kapalı olduğu için olumsuz hava koşullarına karşı da koruma sağlamaktadır.

Stadyum Için Akordiyon Tente

Sağlam duruşu ile dikkatleri çeken akordiyon tente katlanabilir özelliktedir. Bu fonksiyonunu akordiyön körük imkanına borçlu olan sistem kolay bir kuruluma sahiptir. Böylece sistem hazır bir biçimde getirilerek deneyimli ekibimiz tarafından kısa bir süre içerisinde kurulum gerçekleştirilir.

Akordiyon tente üzerine kurulmuş olan en büyük avantajlarından biri de sistemin tekerlek özelliğine sahip olmasıdır. Sistem dış mekana bağlantısı yapıldığında estetik özelliğini korumaktadır. Ayrıca müşterinin tercihine göre farklı renklerde de tasarımı söz konusu olabilmektedir.

Cep telefonu, tıklayın arayın : 0552 668 31 58

Mail iletişim :  [email protected]

3M Tente
Yayınlayan

3M Tente olarak branda ve tente sektöründe her zaman yeniliklere imza atıyoruz. Sizin istekleriniz doğrultusunda, vermiş olduğunuz ölçülerle istediğiniz tente ve branda modellerini tasarlıyoruz. Sunduğumuz tüm hizmetlerde üretimden müşteri memnuniyetine kadar bütün aşamalarda global standartları uygulayarak bir dünya markası yaratmak ve tente sektörünün lideri olarak gelecektede de müşteri ihtiyaçlarını yüksek hizmet kalitesinde karşılamaktır.

Yoruma kapalı.