Bir stadyum koltuğu üzerine oturup maç izlemenin keyfi başkadır. Ortamın ambians ve heyecanı evdekinden farklıdır. Oradaki coşku evde izlenen müsabakadan daha farklıdır, daha bir heyecanlıdır. Fakat evde koltuğunuzda oturarak izlediğiniz karşılaşmalar elbette daha rahattır. İşte burada devreye biz giriyoruz. Evdeki baba koltuğunuz kadar konforlu olamasa da bu rahatlık ve konfora ulaşabilmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Üretmekte olduğumuz stadyum ve tribün koltukları en ortapedik şekilde tasarlanmaktadır. Saatlerce otursanız da rahatsız olmadan ve herhangi bir ağrı ve tutulmaya maruz kalmadan müsabakaları izleyebilirsiniz.

Cep telefonu, tıklayın arayın : 0552 668 31 58

Mail iletişim :  [email protected]

Stadyum Koltuğu Modelleri

Tribün koltukları da kendi içerisinde birkaç farklı kategoriye ayrılmaktadır. Bunlar klasik tribünler için üretilmiş “Klasik / Plastik Arkalıklı ve Arkalıksız” stadyum koltukları, metal konstriksiyonlu “Açılır Kapanır Stadyum Koltukları” dır. Bu modeller isteğe göre standart tribünlerde veya protokol tribünlerde kullanılır. Bunların dışında açılır kapanır & sabit, kumaşlı, deri veya vinil kaplı VIP modellerimiz ve teleskopik tribünler için tasarlanmış modellerimiz de vardır.

Stadyum koltuğu basit bir ürün olarak görünmesine rağmen aslında üretimi, tasarımı ve kullanımı açısından birçok standardı barındıran bir üründür. Plastik tribün koltuğu genellikle enjeksiyon ve şişirme yöntemi ile üretilir. Üretimde kullandığımız hammadde “Copolymer ” plastiktir. Darbelere, vandal kullanımlara, aşırı yüksek ve düşük hava şartlarına karşı çok dayanıklıdır. Üretimlerimizde kesinlikle geri dönüşüm hammadde kullanılmaz. Renklendirme işlemi yüksek kalite “Masterbach” boyalarla yapılmaktadır. UV ışınlarına karşı son derece dayanıklıdır ve koltuklar aynı zamanda antistatik özelliktedir. İsteğe göre alev kesici ajanlar da katılabilmektedir. Bu özellik genellikle kapalı tribünlerde tercih edilir.

Metal konstriksiyonlu açılır kapanır ve VIP stadyum koltuğu boyama öncesinde mutlaka korozyona karşı koruma işlemlerine tabi tutulurlar. Metal parçalara son kat boya öncesi kumlama işlemi uygulanır. Ardından opsiyonel olarak astar boya atılır, galveniz yada kataforez işlemi uygulanır. Bu işlemlerden sonra metal aksamın korozyon dayanımı en az 10 yıldır. VIP koltuklarda kumaş, deri veya vinil olarak istenilen renklerde üretim yapılabilmektedir.

Stadyum Koltuğu Montajı

Stadyum koltukları modeline göre farkı şekillerde montaj edilir. SHS-666 Plastik stad koltuğu zemine 4 adet vida ile montaj edilir. Montaj sonrası vidaların üzeri aynı renk kapaklarla kapatılarak vida bağlantıları gizlenmiş olur. SHS-669 arkalıksız tribün koltuğu da aynı yöntemle montaj edilir. Açılır kapanır stad koltukları, tribün şekline ve ölçülerine göre özel olarak üretilir. Tribüne yatay veya dikey olarak montaj edilebilir. Tribünlerin metal yada beton olmaları da stadyum koltukları montajı açısından önemlidir. Montaj maliyetlerini hesaplarken bunlar hesaba katılmalıdır.

Türkiye’de ilk Stadyum koltuğu üreten firma olmak bize ayrı bir heyecan ve gurur vermektedir. Yurt içinde ve yurt dışında bulunan birçok stadyum, spor salonu ve tribün koltuklarının üretimini ve montajını tamamladık ve teslim ettik.

Cep telefonu, tıklayın arayın : 0552 668 31 58

Mail iletişim :  [email protected]

3M Tente
Yayınlayan

Yoruma kapalı.