Körüklü tente, genelde  balkon ve camların üst kısımlarına  uygulanır. Diğer  tentelerden  farkı yanlarının da  kapalı olması sebebiyle, yanlardan gelen güneş ışınlarını da  kesmektedir. Körüklü tentenin demir aksamı kademeli olduğu için, güneş ışınları nereden  gelirse  gelsin, tentenin yönünü istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Birçok yönden gelen zararlı güneş ışınlarını engellediği gibi, körüklü tente mekanlara  kattığı şıklık sayesinde en çok tercih edilen tente  modelidir.  3M tente  olarak yılların vermiş olduğu deneyim ve uzman kadrosu ile bugüne kadar sayısız körüklü tente üretmiş ve memnun müşteri kitlesi bırakmıştır geride. Amacımız, tentenin hem dayanıklı olması, hem de  branda  kumaşının kaliteli olmasıdır, bu sayede uzun ömürlü tenteler üretmek ilk hedefimiz olmuştur.

Körüklü tente

körüklü tente, renk bakımından oldukça geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Elektrostatik sprey boya sayesinde  körüklü tente  istenilen renklerde  tasarlanabilir bu renk seçimi müşterinin isteğine kalmıştır. Yapısında kullanılan paslanmaz malzemeler sayesinde uzun bir ömre sahip olan bu tente modeli, mekanların sevilen ve en çok talep gören tente modelidir. Körüklü tente  aynı zamanda  açılır kapanır sisteme sahiptir ve kapandığında ok az yer kaplamaktadır. Bankamatik, kafe, restaurant, bar, hatta evlerin balkonlarına  dahi monte  edilen bu tente sistemi, görünüm bakımından da  mekanlara  oldukça şıklık katıyor. Bir çok işletme sadece  dekor olarak da  körüklü tente  kullanır.

Cep telefonu, tıklayın arayın : 0552 668 31 58

Sabit telefon, tıklayın arayın : 0212 613 83 04

Mail iletişim :  [email protected]

Merkez Adres : Hacı Kadın Mahallesi, Hacı Kadın Sokak No:28 Unkapanı / Fatih / İstanbul


Körüklü tente örnekleri

3M Tente
Yayınlayan

3M Tente olarak branda ve tente sektöründe her zaman yeniliklere imza atıyoruz. Sizin istekleriniz doğrultusunda, vermiş olduğunuz ölçülerle istediğiniz tente ve branda modellerini tasarlıyoruz. Sunduğumuz tüm hizmetlerde üretimden müşteri memnuniyetine kadar bütün aşamalarda global standartları uygulayarak bir dünya markası yaratmak ve tente sektörünün lideri olarak gelecektede de müşteri ihtiyaçlarını yüksek hizmet kalitesinde karşılamaktır.

Yoruma kapalı.