Kapalı halı saha brandası bilhassa kış sezonunda tüm halı sahalarda ihtiyaç olarak ortaya çıkmaktadır. Okulların, spor salonlarının ve diğer tüm halı sahalarda ihtiyaç duyulan kapalı halı saha brandalarını 3M Tente sizin için istenilen renklerde hazırlamakta ve kurulumunu yapmaktadır. Kapalı halı saha brandası ile beraber hem tüm tente-branda ürünlerinizin hem de tüm demir doğrama(çelik konstrüksiyon) işlerinizin başarılı bir şekilde hazırlanıp uygulanması işlemlerini de yapmaktayız. Aynı zamanda tüm bu işlemleri tüm Türkiye genelinde yapabildiğimizi de belirtmek isteriz.

Bu işlemler için kesinlikle fahiş fiyatlar talep etmiyoruz ve sizin için en uygun ve en kaliteli hizmeti sunmak için gayret ediyoruz.

Cep telefonu, tıklayın arayın : 0552 668 31 58

Mail iletişim :  [email protected]

Halı Saha Brandası Yapımı

Hazırladığımız halı saha brandaları özel olarak halı sahalar için en uygun kumaştan üretilmektedir. Halı sahanızın özel demir konstrüksiyonu ile uyumlu şekilde demir halkalar dikilip sağlam şekilde ip ile gerdirilerek bağlanmaktadır.
Teslimat süresi halı saha brandasının büyüklüğüne göre değişmektedir. Bununla beraber tamir ve tadilat işleri de yapılmaktadır.

Bunlarla beraber çelik konstrüksiyon yapım, güçlendirme ve onarım işleriniz de yapılmaktadır.

Spor salonları branda kapama, tenis kortu, basketbol sahası ve futbolcu geçiş tünelleri gibi tüm tente-branda işleriniz yapılmaktadır.

Halı Saha Çadır Kumaşları

Kumaşlarımız özel olarak imal edilmiş olup size en uygun fiyat ve kalitede sunulmaktadır. Brandalarımızın üzerine logo, afiş, duyuru ve benzeri baskılar yapılabilmektedir.
Halı saha branda kumaşlarımızın tamamı hem bizim firmamız hem de brandayı üreten firma tarafından garantilidir. Halı saha kumaşlarımızın Blackout olmasına özen gösteririz ve bu kumaş çeşidinin kullanılmasını tavsiye ederiz. Çünkü bu kumaş hem güneş ışınlarını uygun şekilde keser hem de yanmaz yapıya sahiptir. Ayrıca da uzun ömürlüdür. Bu sayede hem güvenli hem de konforlu şekilde halı sahanızı uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Halı Saha Branda Fiyatları

Halı saha branda fiyatları çok değişkenlik göstermektedir. Kullanılacak malzemeler ve mekanın metrekaresine  göre belirlenmektedir. Buraya net bir fiyat yazılamadığı gibi, keşif sonrası ortalama  bir fiyat tarafımızda  size aktarılır. Kesin fiyat belirlenmesi için yerinde inceleme yapılması şarttır. Yerinde keşif için gelen ekiplerimiz kesinlikle ücret talep etmeyecektir ve sizin keşif ekibi talep etmenizin ardından çok hızlı bir şekilde ekibimiz size ulaşacaktır. Ücretsiz olarak alanın incelenmesi tamamlandıktan sonra, halı saha sisteminde  kullanılacak malzemeler ve fiyatı belirlenecektir. Güncel fiyatları öğrenmek için  0552 668 31 58 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Cep telefonu, tıklayın arayın : 0552 668 31 58

Mail iletişim :  [email protected]

Halı Saha Brandası Örnekleri

3M Tente
Yayınlayan

Yoruma kapalı.