YARASA TENTEÇeşitli dış faktörlerden ve hava koşullarından etkilenmeyen bir tente sistemi sağlamak temel olarak bir yarasa tentesi şeklidir. Yarasa tenteleri, güneşe maruz kalmayı önlemek için kumaşlar, brandalar, çadırlar ve diğer ürünlerden yapılır. Zaman geçtikçe, bu yarasa tenteleri gittikçe daha güçlü hale gelir.


PERGOLE TENTE Pergola açılma kapanma özelliği ile güneş ya da yağmur tarzı dış etkenlerden korunma sağlayan, oturulan çeşitli alanlarda kullanılabilen ve oturulan alanın üstünü kapatmaya yarayan sistemlerdir.


MAFSALLI TENTEMafsallı tente, genelde dış mekanlarda tente ve branda gereksinimi duyulan alanlarda kullanılan ve mafsal fonksiyonu sayesinde açılır/kapanır uygulama özelliği sayesinde istendiğinde açılıp kapanması nedeni ile tercih edilen bir uygulamadır.

KÖRÜKLÜ TENTE Genel anlamda oldukça sert bir yapı malzemesini taşıyan yapısı ile dayanıklı kumaş malzeme ile kullanılarak üretilen uzun yıllar boyu kullanılabilen tente modeli olarak tanırız. Bu tenteler genellikle evlerin pencere ve balkonlarında kullanılır.


SABİT TENTESabit Tente Nedir : Sabit tente dış mekan , vitrin önlerine , pencere kenarlarına , kapı üstlerine yapılan görsel tasarımdır. Sabit tente dükkanı güneşten ve yağmurdan kötü hava koşullarından etkilenmeyecek şekilde korumaktadır.

KLASİK TENTEKlasik tente, ürünlerimiz arasında en uygun fiyatlı ve en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Şık görüntüsü ve kullanım kolaylığı ile birlikte, paslanmaz veya alüminyum aksamlara sahiptir.

KARPUZ TENTEKarpuz tente, karpuz meyvesini andırdığı için bu şekilde isimlendirilmiş tente türüdür. İstenilen boy ve genişlikte üretilebilen Karpuz tente istenilen renk seçenekleri ve kumaş özellikleri ile şık ve dekoratif amaçlı olarak tercih edilmektedir.