Fermuarlı Şeffaf Branda mekanlarınızda özellikle soğuk havadan korunmak için en büyük yardımcınız olmaktadır. Kafelerde, açık alanda hizmet sunan işletmelerde, balkonlarda ve diğer tüm açık alanlarda hem açık havanın keyfini çıkarmak, hem de soğuktan korunarak rahatça vakit geçirmek için çok kıymetlidir. Özellikle kışın tercih edilen bu branda modelimiz aynı zamanda yaz ve bahar mevsimlerinde de yağmurdan, tozdan ve diğer sizi rahatsız edebilecek her türlü materyalden korunmanızı sağlar.

Cep telefonu, tıklayın arayın : 0552 668 31 58

Sabit telefon, tıklayın arayın : 0212 613 83 04

Mail iletişim :  [email protected]

Fermuarlı Şeffaf Branda Yapısı ve Malzemesi

Fermuarlı Şeffaf Branda üretilirken kullanılan özel bir mika kullanılır. Aynı zamanda bu branda PVC branda olarak da geçer. Kalın bir branda kumaşı kullanılır.
Bu branda kumaşı ile yağmurdan, soğuktan, tozdan ve dışarıdan gelip sizi rahatsız edebilecek her türlü materyalden korunmuş olursunuz.
Aynı zamanda şeffaf olduğu için bu konforuyla beraber açık alanda oturuyormuşcasına rahatça oturur ve vakit geçirebilirsiniz. Şeffaf fermuarlı balkon brandası olarak da işlev gören bu branda çeşidimiz balkonlarda en çok tercih edilen fermuarlı branda ürünümüzdür.

Fermuarlı Şeffaf Branda Fiyatları ve Kurulumu

Fermuarlı Branda kurulurken öncelikle hangi mekana monte edileceği önem taşır. Monte edileceği mekandaki şartlar ve alan değerlendirilir.
Uygun brandanın metrekaresi hesaplanıp fiyat çıkarıldıktan sonra malzeme temin edilir ve çalışmalara başlanır.
Kurulumu oldukça hızlı olarak gerçekleştirilir. Taşıma işlemi rahatlıkla yapılabilir ve bu sebeple en çok tercih edilen ürünlerimizdendir.

Fermuarlı Şeffaf Branda Özellikleri

Fermuarlı Şeffaf Brandalarımız ısı yalıtımını gayet başarılı bir şekilde sağlamaktadır. İç ve Dış yüzeyi mika yapısına sahip kalın, naylon bir brandadır. Şeffaf mikanın pek çok kullanım alanı olmakla beraber en yaygın kullanım alanı branda içindir. Şeffaf branda çeşidimizin üretimi de bu mikadan yapılmaktadır.
Kullanılan malzemenin yapısı tamamen PVC’den oluşmaktadır. Cam gibi saydam olup içeriye ışık alır ve dışarıya görünür.

Cep telefonu, tıklayın arayın : 0552 668 31 58

Sabit telefon, tıklayın arayın : 0212 613 83 04

Mail iletişim :  [email protected]

Merkez Adres : Hacı Kadın Mahallesi, Hacı Kadın Sokak No:28 Unkapanı / Fatih / İstanbul


Fermuarlı Şeffaf Branda Örnekleri

3M Tente
Yayınlayan

Yoruma kapalı.