Etiket

Yörük Çadırı

Browsing
Yörük Çadırı Fiyatları Ve Örnekleri

Yörük Çadırı adından da  anlaşılacağı üzere, Hala günümüzde  devam eden göçebe veya yarı yerleşik toplulukların kullandıkları çadırlar arasında  bulunmaktadır. Yörük çadırı özelliği bakımından kışın yağmuru veya soğuğu geçirmediği gibi yazın da ferah bir ortam sunmaktadır. Yörük çadırları günümüz dünyasında genellikle turizm alanlarında sıkça kullanılmaktadır. Son zamanlarda karşıma  çıkan tv dizilerinde de kullanıldığını sıklıkla görmekteyiz. Bu yazımızda yörük çadırı hakkında  bilgilendirmeler sunacağız ve özellikleri, kurulumu, fiyatları hakkında yazacağız.

Cep telefonu, tıklayın arayın : 0552 668 31 58

Sabit telefon, tıklayın arayın : 0212 613 83 04

Mail iletişim :  [email protected]

Yörük Çadırı

Otağ Yörük çadırı, kolay kurulumu ile dikkat çeken çadır modelleri arasında  yer almaktadır. Kullanıldığı alanlarda tarihi bir görünüm katar ve müşterilerin beğenisini kazanır. Bu sebeple kafe, restoran, sergi, şark köşesi, festivaller gibi alanlarda  sıklıkla bu çadır modelinin kullanıldığı gözlemlenmektedir. Özellikle festivaller için vazgeçilmez birer görsellik katar. Yörük çadırı neredeyse her mevsim kullanılmaktadır ve özel yapısı sayesinde  yazın veya kışın sorunsuz kullanım sağlar.

Yörük Çadırı Özellikleri

Yörük çadırı özellikleri konusunda  en çok dikkat çeken kuşkusuz kolay kullanımıdır. Kolaylıkla kurulumları yapılır ve aynı şekilde  tekrar sökülerek taşıma işlemleri sağlanmaktadır. Özel kıl yapısı sayesinde kışın gerginleşir ve içeriye yağmur, kar, soğuk gibi doğal afetlerden korur. Aynı zamanda yazın da kıl yapısı kendisini hafiften salar ve içeriğe loş bir şekilde güneş ışığının girmesini sağlar. Yazın çadırın içerisinde oluşan hava sirkülasyonu sayesinde ferah bir ortam sunar. Aynı zamanda istenmeyen haşerelere karşı özel yapısı sayesinde, içeriye girmeleri engellenir. Böcek, yılan, akrep gibi canlılar çadırın üzerinde gezemez ve hatta içeriye giremezler. Hemen hemen her mekana kurulumları kolaylıkla sağlandığı gibi, kısıtlı alanlar içinde  özel yörük çadırı üretimleri gerçekleştirilmektedir.

Yörük Çadırı Fiyatları

Yörük çadırı fiyatları genellikle çadırda  kullanılacak malzemeye göre  değişim göstermektedir. Yörük çadırı ebatları da yörük çadırı fiyatları konusunda  belirleyici unsurlar arasında  yer almaktadır. 3M tente olarak yıllardır gölge sistemleri üretmekteyiz ve müşterilerimizin bütçelerine göre hayallerindeki yapısı kurmalarına  olanak sağlıyoruz. Aşağıdaki iletişim adreslerimizden bizlere  ulaşabilir ve nasıl bir sistem kurmak istediğinizi, kurulacak alandaki gereksinimleri aynı zamanda istediğiniz yörük çadırı fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Cep telefonu, tıklayın arayın : 0552 668 31 58

Sabit telefon, tıklayın arayın : 0212 613 83 04

Mail iletişim :  [email protected]

Yörük Çadırı Örnekleri

Otağ Yörük Çadırı Ve Çadır Fiyatları

Otağ yörük çadırı, günümüzde  kullanımları halem devam eden çadır çeşitleri arasında  yer almaktadır. Ülkemizin doğu bölgelerinde bulunan yaylalarında hala  Otağ yörük çadırı kullandığı ve kolay kurulumları sayesinde  sıkça tercih edilmektedir. Her bütçeye özel ve kaliteli otağ çadırları üretimimiz bulunmaktadır. İletişim adreslerimizden bizlere  ulaşabilir ve hayallerinizdeki otağ çadırı için fiyat talebinde  bulunabilirsiniz.

Cep telefonu, tıklayın arayın : 0552 668 31 58

Sabit telefon, tıklayın arayın : 0212 613 83 04

Mail iletişim :  [email protected]

Otağ Yörük Çadırı Kullanım Alanları

Otağ yörük çadırları, şuan en çok yöresel mekanlarda kullanılmaktadır. Turistik alanlarda karşımıza  sıkça çıkan bu çadır modeli, mekana kattığı şıklık sayesinde  ziyaretçiler tarafından  büyük beğeni almaktadır. Eski zamanları andıran görüntüleri ve şık yapıları bu çadırın turizm alanlarında  kullanılmasına neden olmuştur. Son zamanda ortaya çıkan tarihi filmlerde de sıkça kullanılan bu çadır modeli, televizyonlarda kendisini bizlere  göstermektedir. Kurulumları oldukça basit ve dayanıklı sayesinde uzun yıllar  kullanılmaktadır. Otağ  kıl çadırı olarak da bilinir. Kullanım alanları oldukça zengin bir çadır modelidir. Sergilerde, Türk gecelerinde, Kafelerde, Fuarlarda, Sergilerde, Tv dizilerinde, Yaylalarda veya şark köşesi olarak kullanıldığı gibi, birbirinden farklı birçok alanda otağ yörük çadırları  kullanımları sağlanmaktadır.

Otağ Çadırı Ve Özellikleri

Otağ çadırı özellikleri, kışın özel yapısı sayesinde gerilir ve  yağmuru, suyu, karı içerisine sızdırmaz ve tam koruma sağlar. Yazın yapı kendini hafiften salar ve içeriye loş bir şekilde  gün ışığı alarak, hava sirkülasyonu sayesinde  ferah bir ortam sunar. Yayla gibi ortamlarda veya şehirlerde  bulunan haşereler bu çadır modelinin içine giremez ve özel  kıl yapısı sayesinde minik haşerelerin gezinmesini engeller. Bu yapısı çadırın içerisine akrep, yılan, böcek gibi istenmeyen canlılardan uzak tutmaktadır. İstenildiği zaman kurulumu gerçekleşir ve yine kolaylıkla sökülebilir bir yapısı bulunmaktadır.

Otağ Çadırı fiyatları

Otağ çadırı fiyatları, genellikle çadırın ebatlarına  göre belirlenmektedir. Aynı zamanda  kullanılacak malzemeler ve adetleri de  otağ çadırı fiyatları konusunda  ana unsurlar arasında yer almaktadır. 3M tente olarak yıllardır sektörde başarılı çalışmalar sürdürüyoruz ve müşterilerimizin bütçelerine  göre  ürünler üretiyoruz. Aşağıda  bulunan iletişim adreslerimizden hemen bizlere  ulaşabilir ve hayallerinizdeki otağ yörük çadırı için fiyat talebinde  bulunabilirsiniz.

Cep telefonu, tıklayın arayın : 0552 668 31 58

Sabit telefon, tıklayın arayın : 0212 613 83 04

Mail iletişim :  [email protected]

Otağ Yörük Çadırı Örnekleri