Etiket

tente

Browsing
Karpuz Tente Modelleri Ve Tente Fiyatları

Görsellik ve Konfor Bir Arada: Karpuz Tente

Karpuz tente görünüm olarak yuvarlak bir yapıya sahip olduğundan karpuzu andırmaktadır. Bu nedenle de karpuz tente olarak isimlendirilir. Yabancı dilde de “watermelon canopy” olarak geçen karpuz tente rengarenk modelleriyle daha çok küçük işletmeler tarafından rağbet görse de evlerde, balkonlarda da farklı bir ortam elde etmek için tercih edilmektedir. Görselliği ve konforu bir arada yaşatan karpuz tente güneş veya yağmur gibi etkenlerden etkili bir korunma sağlamaktadır. Renkleri işletmenizin kurumsal renklerine göre veya yaşam alanlarınız içinde sizin zevklerinize göre tercih edilebilir. Güzel ve hoş tasarımı ile ilgi çekici bir görünüme sahip olan karpuz tente, mekanlarınızın havasını değiştirecek.

Cep telefonu, tıklayın arayın : 0552 668 31 58

Sabit telefon, tıklayın arayın : 0212 613 83 04

Mail iletişim :  [email protected]

Karpuz Tente Modelleri, Yapısı ve Özellikleri

Karpuz tente akrilik kumaştan üretilmektedir. Kumaşı sayesinde renk solmazlık bakımından dayanıklıdır. Elektrostatik toz boyama sayesinde kurumsal renklerinize ve zevklerinize göre her renkte üretimi yapılabilir. Yapısı oval olduğundan yağmur gibi durumlarda üzerinden suyu direk olarak yere akıtır. Güneşi direk yansıtır. Karpuz tenteler bazı tente modellerine göre daha kibar boyutlara sahip olduğundan mekanınızın manzarasını engellemez. Yapı profilleri dikey veya yatay olarak üretilmektedir. Bu profillerde istediğiniz renklere göre üretilebilir. Kapatma mekanizması oldukça kolaydır.
Karpuz tente hem kullanım kolaylığı açısından hem de maliyetleri açısından daha cazip olduğundan küçük işletmeler tarafından en çok tercih edilen tente çeşitlerinin başında gelmektedir. Tabi ki de her tentenin kendine göre avantajı ve dezavantajı bulunmaktadır. Firmamızla iletişime geçerek tenteler hakkında daha fazla bilgi alıp, size en uygun tente modellerini seçebilirsiniz.

Karpuz Tente Fiyatları ve Kullanım Alanları

Yapısı itibariyle çap olarak çok büyük olamayacağından orta boy kapılarda, pencerelerde daha hoş duracaktır. Görselliği ön planda olduğundan insan yoğunluklu alanlarda kullanılması tercih edilme nedeni olmalıdır. Aynı zamanda yine görselliği sayesinde dört mevsim kullanılmaktadır. Bazı tente modelleri gibi tek mevsime hitap etmez. Karpuz tente kurulumu oldukça basit ve hızlıdır. Yapmanız gereken renk seçimidir. Ölçüleri alınan mekânınızın tenteleri en kısa sürede imal edilip, hızlıca kurulumu yapılıp size teslim edilmektedir.

Siz de işyerinize, evinize veya istediğiniz herhangi bir alana karpuz tente kurdurmak istiyorsanız firmamızla iletişime geçiniz. Karpuz tente fiyatları ve karpuz tenteler hakkında daha fazla bilgi alabileceğiniz firmamızın uzman ve tecrübeli kadrosu sizi memnun edecek en iyi tasarımları ve kurulumu gerçekleştirecektir.

İletişim:

Cep telefonu, tıklayın arayın : 0552 668 31 58

Sabit telefon, tıklayın arayın : 0212 613 83 04

Mail iletişim :  [email protected]

Karpuz tente örnekleri

Körüklü Tente Modelleri Ve Fiyatları

Körüklü tente, genelde  balkon ve camların üst kısımlarına  uygulanır. Diğer  tentelerden  farkı yanlarının da  kapalı olması sebebiyle, yanlardan gelen güneş ışınlarını da  kesmektedir. Körüklü tentenin demir aksamı kademeli olduğu için, güneş ışınları nereden  gelirse  gelsin, tentenin yönünü istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Birçok yönden gelen zararlı güneş ışınlarını engellediği gibi, körüklü tente mekanlara  kattığı şıklık sayesinde en çok tercih edilen tente  modelidir.  3M tente  olarak yılların vermiş olduğu deneyim ve uzman kadrosu ile bugüne kadar sayısız körüklü tente üretmiş ve memnun müşteri kitlesi bırakmıştır geride. Amacımız, tentenin hem dayanıklı olması, hem de  branda  kumaşının kaliteli olmasıdır, bu sayede uzun ömürlü tenteler üretmek ilk hedefimiz olmuştur.

Körüklü tente

körüklü tente, renk bakımından oldukça geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Elektrostatik sprey boya sayesinde  körüklü tente  istenilen renklerde  tasarlanabilir bu renk seçimi müşterinin isteğine kalmıştır. Yapısında kullanılan paslanmaz malzemeler sayesinde uzun bir ömre sahip olan bu tente modeli, mekanların sevilen ve en çok talep gören tente modelidir. Körüklü tente  aynı zamanda  açılır kapanır sisteme sahiptir ve kapandığında ok az yer kaplamaktadır. Bankamatik, kafe, restaurant, bar, hatta evlerin balkonlarına  dahi monte  edilen bu tente sistemi, görünüm bakımından da  mekanlara  oldukça şıklık katıyor. Bir çok işletme sadece  dekor olarak da  körüklü tente  kullanır.

Cep telefonu, tıklayın arayın : 0552 668 31 58

Sabit telefon, tıklayın arayın : 0212 613 83 04

Mail iletişim :  [email protected]

Merkez Adres : Hacı Kadın Mahallesi, Hacı Kadın Sokak No:28 Unkapanı / Fatih / İstanbul


Körüklü tente örnekleri

Sabit Tente Modelleri Ve Tente Fiyatları

Sabit tente, genel olarak montaj yapılacak cephenin durumuna  göre ve müşterinin istediği ölçülerde ve renklerde üretilir. Çoğu mekanda dekor amaçlı kullanılan sabit tenteler, mekan girişlerinde, pencere üstlerinde şık bir görüntü sağlar.  Sabit tente açılıp kapanmadan uygulandığı alanlarda  gölgelik sağladığı gibi, yağmur gibi kötü hava şartlarından mekanlarınızı  koruma görevi görmektedir.  Sabit tenteler mekanların camları veya kapı girişlerine  göre  özel boyutlarda üretilir ve renk, desen bakımından oldukça fazla çeşitliliğe sahiptir. Mekanlara  kattığı şıklık bakımından hem müşteri memnuniyeti sağlamaktadır,  hem de mekanın kalitesini arttırmaktadır. Sabit tenteler çoğu işletme sahibi tarafından sadece  dekor amaçlı kullanılmaktadır.

Sabit tente

Sabit tente, bir çok alanda  kullanılmaktadır. Bunlarda  bir kaçı, otel sabit tente, cafe sabit tente, apartman sabit tente, balkon sabit tente olmakla beraber kullanılacak alanlarda bir sınırlama yoktur. Sabit tente modelleri renk seçimi tamamiyle müşterinin isteği doğrultusunda  oluşturulur. Sabit tenteler için oluşturduğumuz renk ve desen kataloğumuzdan beğendiğiniz bir renk veya deseni kullanabilirsiniz. Bu konuda 3M tente olarak en iyi seçimi yapmanızda her zaman yardımcı olmaktayız.

Sabit tente

Sabit tente, kurulumu denince yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti sunan 3M tente, bu alanda en iyi firma olarak bilinmektedir. En uygun fiyata tente, konusunda sizlerin beklentilerini karşılamak konusunda seçiminizi bizden yana yapabilir ve mekanlarınıza eşsiz bir şıklık katabiliriz.

Sabit tente fiyatları

Sabit tente fiyatları, tentenin modeline veya ölçülerine göre değişmektedir. Sabit tentede kullanılacak malzemeler seçildikten sonra, mekanın ölçüsü alınır ve brandanın kumaşı seçilerek Sabit tente fiyatı çıkarılır. Sabit tentede kullanılacak branda kumaşı, yurt dışından ithal edildiği için, sabit tente fiyatları dolar kuruna göre de  değişiklik göstermektedir. Telefonla bize ulaşarak, sabit tente fiyatları konusunda  bilgi sahibi olabilir ve mekanlarına şıklık katarak aynı zamanda güneş veya kötü hava koşullarından mekanlarını koruyabilirsiniz.

Cep telefonu, tıklayın arayın : 0552 668 31 58

Sabit telefon, tıklayın arayın : 0212 613 83 04

Mail iletişim :  [email protected]

Merkez Adres : Hacı Kadın Mahallesi, Hacı Kadın Sokak No:28 Unkapanı / Fatih / İstanbul


Sabit tente örnekleri