Etiket

tekne brandası

Browsing
Tekne Brandası Örnekleri Ve Fiyatları

Tekne brandası,  sıradan brandalardan daha farklı kumaşla üretilmektedir. Sıradan brandalar kötü hava şartlarına göre tasarlanırken, yat ve tekne brandası hem kötü hava şartlarına hem de deniz suyu ve kuvvetli deniz rüzgarlarına uygun tasarlanır böylelikle teknelerin koruması üst seviyede olur. Ayrıca unutmamalıyız ki , standart bir koruma brandası belli aralıklarla güneşe maruz kalırken, tekne brandası günün her saati güneşin kuvvetli sıcağına maruz kalmaktadır. Branda kumaşı kaliteli kullanıldığı zaman, güneşin etkisi ve deniz suyunun verdiği kötü sonuçlardan etkilenmemektedir.

Tekne brandası

Tekne brandası, her renk ve modelde  tasarlanabilir. Renk seçimi tamamiyle müşterinin zevkine bırakılmış olup, kataloglarımızdan örnekler sunarak renk veya desen seçimlerinde  yardım olmaktayız. Tekne brandası, sizlere konfor sağlamakla birlikte, teknelerin boya veya iç temizliği konusunda mükemmel bir sonuç sunmaktadır.

Tekne brandası fiyatları

Tekne brandası fiyat, genelde branda  kumaşının ebatlarına veya özelliklerine  göre  değişmektedir. 3M tente  olarak bütçenize en uygun ürünleri sunuyor ve kaliteli hizmet ile müşteri memnuniyetini önemsiyoruz.

Cep telefonu, tıklayın arayın : 0552 668 31 58

Sabit telefon, tıklayın arayın : 0212 613 83 04

Mail iletişim :  [email protected]

Merkez Adres : Hacı Kadın Mahallesi, Hacı Kadın Sokak No:28 Unkapanı / Fatih / İstanbul


Tekne brandası örnekleri