Etiket

Slider

Browsing
Balkon Tente Modelleri

Balkon tente, genelde  adından da  anlaşılacağı üzere  balkonlar  için yapılmış şık tente  modelleridir. Evlerimizin balkonlarına  ayrı bir hava  katan bu tente  modeli, aynı zamanda  güneşli havalarda veya kötü hava şartlarında  balkonlarımızı kullanabilmemiz için imkan sağlamaktadır. Balkon Tente, Her renk ve desende  imal edilebilir ve bu seçim tamamiyle  müşterinin tercihine bırakılmaktadır.

Cep telefonu, tıklayın arayın : 0552 668 31 58

Sabit telefon, tıklayın arayın : 0212 613 83 04

Mail iletişim :  [email protected]

Balkon Tente Modelleri

Balkon tente modelleri, hemen hemen her tente sisteminde uyarlanmaktadır. Örneğin balkonlarınız için körüklü tente, sabit tente, karpuz tente, dikey perde tente, mafsallı tente  modelleri benzeri, balkon tentesi üretilmektedir. Her bir modelin farklı bir havası olduğu düşünülürse, aralarında  seçim yapmak en zor işlerden birisi olacaktır sanırım. Balkon tente, neredeyse isteğinize bağlı her renk ve desende  üretilmektedir ve montajı kısa  bir süre içerisinde  gerçekleştirilmektedir. Balkon tenteler, kullanılan akrilik kumaş sayesinde  renk solmazlık bakımından uzun yıllar dayanıklı yapıda  bulunmaktadır. Seçmiş olduğunuz balkon tentesi modeline göre, sabit veya açılıp kapanır sistemde  yapılabilir.

Balkon Tente Fiyatları

Balkon tente fiyatları, kullanılacak kumaştan tutun, ebatlarına veya hangi modelde  tercih ettiğinize göre fiyat belirlemesi yapılmaktadır. buraya balkon tentesi fiyatları hakkında net bir tutar yazmamız yanıltıcı olabilir bunun yerine aşağıdaki telefon numaralarımızdan  bizlere  ulaşarak, hayalinizdeki tente  modelini ve balkonunuzun ebatlarını belirterek, güncel balkon tentesi fiyatları hakkında  bilgi sahibi olabilirsiniz.

Cep telefonu, tıklayın arayın : 0552 668 31 58

Sabit telefon, tıklayın arayın : 0212 613 83 04

Mail iletişim :  [email protected]

Balkon Tentesi Örnekleri

Karpuz Tente Modelleri Ve Tente Fiyatları

Görsellik ve Konfor Bir Arada: Karpuz Tente

Karpuz tente görünüm olarak yuvarlak bir yapıya sahip olduğundan karpuzu andırmaktadır. Bu nedenle de karpuz tente olarak isimlendirilir. Yabancı dilde de “watermelon canopy” olarak geçen karpuz tente rengarenk modelleriyle daha çok küçük işletmeler tarafından rağbet görse de evlerde, balkonlarda da farklı bir ortam elde etmek için tercih edilmektedir. Görselliği ve konforu bir arada yaşatan karpuz tente güneş veya yağmur gibi etkenlerden etkili bir korunma sağlamaktadır. Renkleri işletmenizin kurumsal renklerine göre veya yaşam alanlarınız içinde sizin zevklerinize göre tercih edilebilir. Güzel ve hoş tasarımı ile ilgi çekici bir görünüme sahip olan karpuz tente, mekanlarınızın havasını değiştirecek.

Cep telefonu, tıklayın arayın : 0552 668 31 58

Sabit telefon, tıklayın arayın : 0212 613 83 04

Mail iletişim :  [email protected]

Karpuz Tente Modelleri, Yapısı ve Özellikleri

Karpuz tente akrilik kumaştan üretilmektedir. Kumaşı sayesinde renk solmazlık bakımından dayanıklıdır. Elektrostatik toz boyama sayesinde kurumsal renklerinize ve zevklerinize göre her renkte üretimi yapılabilir. Yapısı oval olduğundan yağmur gibi durumlarda üzerinden suyu direk olarak yere akıtır. Güneşi direk yansıtır. Karpuz tenteler bazı tente modellerine göre daha kibar boyutlara sahip olduğundan mekanınızın manzarasını engellemez. Yapı profilleri dikey veya yatay olarak üretilmektedir. Bu profillerde istediğiniz renklere göre üretilebilir. Kapatma mekanizması oldukça kolaydır.
Karpuz tente hem kullanım kolaylığı açısından hem de maliyetleri açısından daha cazip olduğundan küçük işletmeler tarafından en çok tercih edilen tente çeşitlerinin başında gelmektedir. Tabi ki de her tentenin kendine göre avantajı ve dezavantajı bulunmaktadır. Firmamızla iletişime geçerek tenteler hakkında daha fazla bilgi alıp, size en uygun tente modellerini seçebilirsiniz.

Karpuz Tente Fiyatları ve Kullanım Alanları

Yapısı itibariyle çap olarak çok büyük olamayacağından orta boy kapılarda, pencerelerde daha hoş duracaktır. Görselliği ön planda olduğundan insan yoğunluklu alanlarda kullanılması tercih edilme nedeni olmalıdır. Aynı zamanda yine görselliği sayesinde dört mevsim kullanılmaktadır. Bazı tente modelleri gibi tek mevsime hitap etmez. Karpuz tente kurulumu oldukça basit ve hızlıdır. Yapmanız gereken renk seçimidir. Ölçüleri alınan mekânınızın tenteleri en kısa sürede imal edilip, hızlıca kurulumu yapılıp size teslim edilmektedir.

Siz de işyerinize, evinize veya istediğiniz herhangi bir alana karpuz tente kurdurmak istiyorsanız firmamızla iletişime geçiniz. Karpuz tente fiyatları ve karpuz tenteler hakkında daha fazla bilgi alabileceğiniz firmamızın uzman ve tecrübeli kadrosu sizi memnun edecek en iyi tasarımları ve kurulumu gerçekleştirecektir.

İletişim:

Cep telefonu, tıklayın arayın : 0552 668 31 58

Sabit telefon, tıklayın arayın : 0212 613 83 04

Mail iletişim :  [email protected]

Karpuz tente örnekleri

Cami kapısı brandası

Cami kapısı brandası, istenilen renklerde  ve ebatlarda  üretilip, montajı gerçekleştirilmektedir. Yıllardır branda imalatı ve montajı yapan 3M Tente, işinde  uzman kadrosuyla hizmet sunmaktadır. Brandanın kaliteli olanı seçilip, dayanıklı ve uzun yıllar kullanılacak ürünler üretilmesi hedeflenmiştir. Cami kapılarının girişlerinde  bulunan brandalar, kesinlikle su geçirmez olup aynı zamanda  içerisini soğuk havalardan korumaktadır.

Cam Kapısı Brandasında Kullanılan Brandanın Maddesi

Cami kapılarında  kullanılan branda, vaketa denilen deriden ve aynı zamanda pvc brandadan imal edilen bir üründür. Aynı zamanda  şeffaf kış bahçesinde kullanılan toka sistemi de yer almaktadır. 2 kat pvc branda arasında keçe konularak dikiş atılır ve ürün bu şekilde daha dayanıklı hale getirilir. Cami girişindeki brandalar, caminin motifli havasına  uygun hale getirilebilir. Tamamı ile isteğe bağlı olarak motifle zenginleştirilir ve montajı gerçekleştirilir. Cami kapısı brandanın imalatından önce, mekanın ölçüsü alınır ve ona  göre üretilerek montaj edilir. Güncel branda fiyatlarımız ve destek için bizlere alttaki telefon numaralarımızdan ulaşabilir ve teklif alabilirsiniz.

Cep telefonu, tıklayın arayın : 0552 668 31 58

Sabit telefon, tıklayın arayın : 0212 613 83 04

Mail iletişim :  [email protected]

Cami kapısı brandası örnekleri;

Dikey perde tente

Dikey perde tente, Her mevsim ultra konfor için tasarlanmış, stor perde benzeri tente  modelidir. Kullanımı son derece  kolay olmakla birlikte, kullanılan branda  kumaşı sayesinde  oldukça kalitelidir. Dikey perde tente, özel fermuarı sayesinde  kolayca  açılıp kapanabilmektedir. Mekanlarınızı güneşten, yağmurdan veya haşerelerden koruma konusunda  son derece özel üretilmiştir. Dikey perde tente, modelinde  kullanılan kumaş standart olarak özel screen kumaşıdır ve oldukça dayanıklıdır.

Dikey perde tente

Dikey perde tente, isteğe uygun olarak şeffaf branda da kullanılmaktadır. Her renk çeşidi olduğu gibi, renk seçimi müşteriye bırakılmıştır. Dikey tente modelleri, kolay kullanımı ve mekanlara  kattığı şıklık sayesinde  tercih edilmektedir. Tente konusunda  yılların verdiği deneyim ve uzman kadrosu ile dikey perde tente imalatı yapan firmamız, aynı zamanda  müşteri memnuniyetini ön planda  tutmaktadır.

Cep telefonu, tıklayın arayın : 0552 668 31 58

Sabit telefon, tıklayın arayın : 0212 613 83 04

Mail iletişim :  [email protected]

Dikey perde tente örnekleri

Körüklü Tente Modelleri Ve Fiyatları

Körüklü tente, genelde  balkon ve camların üst kısımlarına  uygulanır. Diğer  tentelerden  farkı yanlarının da  kapalı olması sebebiyle, yanlardan gelen güneş ışınlarını da  kesmektedir. Körüklü tentenin demir aksamı kademeli olduğu için, güneş ışınları nereden  gelirse  gelsin, tentenin yönünü istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Birçok yönden gelen zararlı güneş ışınlarını engellediği gibi, körüklü tente mekanlara  kattığı şıklık sayesinde en çok tercih edilen tente  modelidir.  3M tente  olarak yılların vermiş olduğu deneyim ve uzman kadrosu ile bugüne kadar sayısız körüklü tente üretmiş ve memnun müşteri kitlesi bırakmıştır geride. Amacımız, tentenin hem dayanıklı olması, hem de  branda  kumaşının kaliteli olmasıdır, bu sayede uzun ömürlü tenteler üretmek ilk hedefimiz olmuştur.

Körüklü tente

körüklü tente, renk bakımından oldukça geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Elektrostatik sprey boya sayesinde  körüklü tente  istenilen renklerde  tasarlanabilir bu renk seçimi müşterinin isteğine kalmıştır. Yapısında kullanılan paslanmaz malzemeler sayesinde uzun bir ömre sahip olan bu tente modeli, mekanların sevilen ve en çok talep gören tente modelidir. Körüklü tente  aynı zamanda  açılır kapanır sisteme sahiptir ve kapandığında ok az yer kaplamaktadır. Bankamatik, kafe, restaurant, bar, hatta evlerin balkonlarına  dahi monte  edilen bu tente sistemi, görünüm bakımından da  mekanlara  oldukça şıklık katıyor. Bir çok işletme sadece  dekor olarak da  körüklü tente  kullanır.

Cep telefonu, tıklayın arayın : 0552 668 31 58

Sabit telefon, tıklayın arayın : 0212 613 83 04

Mail iletişim :  [email protected]

Merkez Adres : Hacı Kadın Mahallesi, Hacı Kadın Sokak No:28 Unkapanı / Fatih / İstanbul


Körüklü tente örnekleri

Mafsallı Tente Modelleri Ve Fiyatları

Mafsallı tente, genel olarak adını “eklem” anlamına gelen mafsal kelimesinden almıştır. Mafsallı tentenin kullanım alanı çok geniştir. İşletme girişlerinde, bahçelerde veya balkonlarda  kullanılabilir. Mafsallı tentelerin eklem kısımlarında  yaz ve kış olmak üzere  birkaç değişiklik yapılıyor ve her mevsim kullanımı kolaylaşıyor. Mafsallı tentenin kumaş kısmı 3,5 metreye kadar uzatılarak yazın güneşten, kışın ise yağmur veya karlı havalardan mekanlarınızı koruyor.

Mafsallı tente

Mafsallı tente, şık görünümü bir yana tente modelleri içerisinde  en fazla talep gören üründür. Mafsallı tente  alüminyum enjeksiyon döküm parçalara  sahiptir, bu nedenle uzun ömürlü bir yapısı vardır. Mafsallı tente elektrostatik sprey boya ile istenilen renklerde ve desenlerde  üretilerek montajı gerçekleştirilir.  Mafsallı tenteler  1.50, 2 , 2.50 veya 3 metre  ileriye doğru açılabilir, bu tentenin boyutuna ve brandanın ölçülerine göre değişiklilik göstermektedir.

Mafsallı tente Fiyatları

Mafsallı tente, kumaş seçeneklerinde  ithal veya yerli ürünler kullanılmaktadır. 3M tente  olarak yıllardır en iyi branda  kumaşlarını kullanarak en kaliteli mafsallı tenteleri üretiyor ve montajını gerçekleştiriyoruz. Bu konuda  yılların verdiği deneyim ve uzman kadromuz ile  siz değerli müşterilerimize en iyi hizmet ve üstün kaliteyi sunuyoruz.

Cep telefonu, tıklayın arayın : 0552 668 31 58

Sabit telefon, tıklayın arayın : 0212 613 83 04

Mail iletişim :  [email protected]

Merkez Adres : Hacı Kadın Mahallesi, Hacı Kadın Sokak No:28 Unkapanı / Fatih / İstanbul


Mafsallı tente  örnekleri

Sabit Tente Modelleri Ve Tente Fiyatları

Sabit tente, genel olarak montaj yapılacak cephenin durumuna  göre ve müşterinin istediği ölçülerde ve renklerde üretilir. Çoğu mekanda dekor amaçlı kullanılan sabit tenteler, mekan girişlerinde, pencere üstlerinde şık bir görüntü sağlar.  Sabit tente açılıp kapanmadan uygulandığı alanlarda  gölgelik sağladığı gibi, yağmur gibi kötü hava şartlarından mekanlarınızı  koruma görevi görmektedir.  Sabit tenteler mekanların camları veya kapı girişlerine  göre  özel boyutlarda üretilir ve renk, desen bakımından oldukça fazla çeşitliliğe sahiptir. Mekanlara  kattığı şıklık bakımından hem müşteri memnuniyeti sağlamaktadır,  hem de mekanın kalitesini arttırmaktadır. Sabit tenteler çoğu işletme sahibi tarafından sadece  dekor amaçlı kullanılmaktadır.

Sabit tente

Sabit tente, bir çok alanda  kullanılmaktadır. Bunlarda  bir kaçı, otel sabit tente, cafe sabit tente, apartman sabit tente, balkon sabit tente olmakla beraber kullanılacak alanlarda bir sınırlama yoktur. Sabit tente modelleri renk seçimi tamamiyle müşterinin isteği doğrultusunda  oluşturulur. Sabit tenteler için oluşturduğumuz renk ve desen kataloğumuzdan beğendiğiniz bir renk veya deseni kullanabilirsiniz. Bu konuda 3M tente olarak en iyi seçimi yapmanızda her zaman yardımcı olmaktayız.

Sabit tente

Sabit tente, kurulumu denince yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti sunan 3M tente, bu alanda en iyi firma olarak bilinmektedir. En uygun fiyata tente, konusunda sizlerin beklentilerini karşılamak konusunda seçiminizi bizden yana yapabilir ve mekanlarınıza eşsiz bir şıklık katabiliriz.

Sabit tente fiyatları

Sabit tente fiyatları, tentenin modeline veya ölçülerine göre değişmektedir. Sabit tentede kullanılacak malzemeler seçildikten sonra, mekanın ölçüsü alınır ve brandanın kumaşı seçilerek Sabit tente fiyatı çıkarılır. Sabit tentede kullanılacak branda kumaşı, yurt dışından ithal edildiği için, sabit tente fiyatları dolar kuruna göre de  değişiklik göstermektedir. Telefonla bize ulaşarak, sabit tente fiyatları konusunda  bilgi sahibi olabilir ve mekanlarına şıklık katarak aynı zamanda güneş veya kötü hava koşullarından mekanlarını koruyabilirsiniz.

Cep telefonu, tıklayın arayın : 0552 668 31 58

Sabit telefon, tıklayın arayın : 0212 613 83 04

Mail iletişim :  [email protected]

Merkez Adres : Hacı Kadın Mahallesi, Hacı Kadın Sokak No:28 Unkapanı / Fatih / İstanbul


Sabit tente örnekleri

Yarasa Tente

Yarasa tente , ismi itibariyle yarasa  kanatlarına benzeyen dekoratif bir tente modelidir. yarasa tente, mekanlara kattığı şıklık ile ünlüdür ve en çok talep edilen branda modelidir. halk arasında asma germe tente olarak da geçen bu tente sistemi, isteğe uygun branda  kumaşları kullanıldığı gibi, renk, desen, baskı gibi uygulamalar yarasa tentede mümkündür. yarasa tente, kare, üçgen ve kubbe şeklinde oluşturulabilir. Yarasa tenteler, yağmur, kar, ve rüzgar yükleri düşünülerek tasarlanır ve her türlü hava şartlarında  dayanıklılık gösterir. Yarasa tente, güneş ışınlarını kesmek ve mekana gölge katmak amacıyla tasarlanmıştır, ve bu alanda en etkili olan tente modelidir. Yarasa branda modelinde yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübelerine göre 3M tente sizlere en iyi ürünlerini sunuyor.

Yarasa tente

Yarasa tente , tasarlanırken kullanılacak malzemeler özenle seçilmektedir ve dayanıklılık konusunda en ideal malzemeler kullanılmaya özen gösterilmektedir. Çelik halat, liftin, civata, mapa, klemens, somun gibi yarasa tente’de kullanılacak malzemelerin paslanmaz çelik olarak seçilmesi, tente‘nin uzun ömürlü olmasında  büyük etkisi vardır ve bu sebeple kaliteli malzemelerin seçilmesinde özen gösterilmektedir.

Yarasa tente fiyatları

Yarasa tente fiyatları, tentenin modeline veya ölçülerine göre değişmektedir. Tentede kullanılacak malzemeler seçildikten sonra, mekanın ölçüsü alınır ve brandanın kumaşı seçilerek yarasa tente fiyatı çıkarılır. Yarasa tentede kullanılacak branda kumaşı, yurt dışından ithal edildiği için fiyatlar dolar kuruna göre de  değişiklik göstermektedir. Telefonla bize ulaşarak, yarasa tente fiyatları konusunda  bilgi sahibi olabilir ve mekanlarına şıklık katarak aynı zamanda güneş veya kötü hava koşullarından mekanlarını koruyabilirsiniz.

Cep telefonu, tıklayın arayın : 0552 668 31 58

Sabit telefon, tıklayın arayın : 0212 613 83 04

Mail iletişim :  [email protected]

Merkez Adres : Hacı Kadın Mahallesi, Hacı Kadın Sokak No:28 Unkapanı / Fatih / İstanbul


Yarasa tente örnekleri

Balkon brandası

Balkon brandası kullanarak evlerinizi güneşten, yağmurdan ve kötü hava şartlarından koruyabilir ve balkonunuzda  oturmanın keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Balkon brandası aynı zamanda evlerin dış görünüşüne farklılık katar ve şık bir görünüme kavuşturur. 3M tente olarak yıllardır balkon brandası üretiyoruz ve montajını gerçekleştiriyoruz. Balkon brandası modeli görünüm konusunda sade renk seçenekleri, modern flat renkler veya desenli olarak oldukça  fazla görünüme sahiptir. Balkon brandasının montajından önce  isteklerinize uygun renk belirlenmesi yapılmaktadır. Balkon brandası montajı öncesinde, takılacak balkonun ölçüleri alınarak, sonraki aşamada montajı gerçekleştirilmektedir. Baskılı balkon brandası olarak da kullanılmaktadır ve bradanın üzerine istediğini baskı modeli yapılabilmektedir. 2017 balkon brandası modelleri için bizi arayabilir veya web sitemizdeki görselleri inceleyerek istediğiniz balkon brandasını seçebilirsiniz.

Balkon brandası

Balkon brandası fiyatları, dolar kuruna göre  veya ölçü, kalite, baskılı balkon branda veya baskısız balkon brandası kategorilerine göre  değişim göstermektedir. Dilerseniz telefon aracılığı ile bizlere  ulaşarak teklif alabilir veya balkon brandaları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Cep telefonu, tıklayın arayın : 0552 668 31 58

Sabit telefon, tıklayın arayın : 0212 613 83 04

Mail iletişim :  [email protected]

Merkez Adres : Hacı Kadın Mahallesi, Hacı Kadın Sokak No:28 Unkapanı / Fatih / İstanbul


Balkon brandası örnekleri

Şeffaf Fermuarlı Kış Bahçesi

Şeffaf fermuarlı kış bahçesi ile mekanlarınızın havasını değiştirecek ve şık bir görünüme kavuşacaksınız. Şeffaf branda fermuarlı ve özel saydam kapama özelliği olan branda modelidir ve her mevsim rahatça kullanılabilmektedir. Şeffaf kış bahçesi dış yüzeyi ve  iç yüzeyi mika branda denilen aynı zamanda  PVC branda olarak da geçen kalın branda kumaşı ile kaplanmaktadır. Kullanılan ortamı yağmurdan, güneşten, tozdan korumaktadır ve branda kumaşının kalın olması itibariyle soğuk havaları kestiği için kışın mekanların en çok tercih edilen branda modelidir.  Şeffaf branda  adından anlaşılacağı gibi, şeffaf kaplama olduğu için mekanda içeriyi ve dışarıyı gösteren duvara benzemektedir. Yazın kafe ve restoran gibi mekanlarda  iç ve dış mekan birlikte kullanılırken, havaların soğuk veya yağışlı geçtiği mevsimlerde oturma alanları kısıtlanabilmektedir. Şeffaf branda ile dışarıda kalan mekanlar kapatılarak, dış mekanın da kullanımının sağlanması mümkün olmaktadır.

Şeffaf fermuarlı kış bahçesi kurulumu

Şeffaf branda kurulmadan önce  ekibimiz tarafından kurulacak alanın ölçüleri doğrultusunda bir projesi çıkarılır. Mekanda kullanılacak branda kumaşının metrekare üzerinden şeffaf kış bahçesi fiyat çıkarılır ve çalışmalara başlanır. Şeffaf kış bahçesi kullanım bakımından da  oldukça rahattır. Hızlı kurulumu ve gerektiğinde  taşıma  işlemleri kolaylıkla yapılabildiği için mekanlarda en çok tercih edilen şeffaf kış bahçesi‘dir. Şeffaf brandanın yazın güneşin etkisi ile sıcaktan genleşmesi veya kışın da soğuk havadan dolayı çekmeler oluşabileceğinden 0.60 mm , 0.80 mm veya 1 mm kullanılması önerilmektedir.

Şeffaf fermuarlı kış bahçesi özellikleri

Şeffaf fermuarlı branda kış bahçesi, ısı yalıtımı ve rahatlık sağlayan branda çeşitidir.  Dış yüzeyi ve iç yüzeyi mika, naylon, kalın branda kumaşıdır. Şeffaf mika, çoğu zaman ayakkabı ve çanta gibi aksesuarlarda kullanılabildiği gibi, kış bahçesinde de kullanılmaktadır.  Kullanılan bu malzeme, tamamiyle  PVC’den oluşmaktadır. Cam kadar saydam olup mekanda içeriyi ve dışarıyı gösterme özelliği bulunmaktadır.

Cep telefonu, tıklayın arayın : 0552 668 31 58

Sabit telefon, tıklayın arayın : 0212 613 83 04

Mail iletişim :  [email protected]

Merkez Adres : Hacı Kadın Mahallesi, Hacı Kadın Sokak No:28 Unkapanı / Fatih / İstanbul


Şeffaf kış bahçesi örnekleri;