Etiket

şantiye çadırı örnekleri

Browsing
Şantiye Çadırı Modelleri Ve Fiyatları

Şantiye çadırı, ekonomik fiyatları ve çok amaçlı kullanımları sebebiyle tercih edilmektedir. 3M tente olarak, en kaliteli ürünleri en uygun fiyata imalatını yapıyoruz. Şantiye çadırları her renk veya baskılı çeşitlerde mevcuttur. Şantiye çadırı çok amaçlı kullanımlarına, şantiye yemek çadırı, şantiye yatakhane çadırı, şantiye depo çadırı gibi farklı alanlarda  kullanıldığı gibi, müşterinin nerede  kullanmak istediğine bırakılmıştır.

Şantiye çadırı

Şantiye çadırı, ürünlerinizi her türlü hava koşullarından korumaktadır. Aynı zamanda, güneşin yoğun etkisine rağmen renk solmazlık bakımından uzun yıllar kullanılabilir. Kolay sökülüp, tekrar kurulması sebebiyle hem zamandan tasarruf ettirir hem de  maliyeti büyük oranda düşürür. Şantiye çadırı kurulumu için hiçbir temele gereksinim duyulmaksızın kurulumu kolayca gerçekleştirilir. Baskılı şantiye çadırları çalınma gibi kötü olayları engellediği gibi, firmanın reklamını yapacak büyük bir etkendir.

Şantiye çadırı fiyat

Şantiye çadırı fiyat, konusunda buraya net bir fiyat yazamamaktayız. Brandanın özelliklerine veya ebatlarına  göre de  hesaplanmaktadır. Branda kumaşı yurt dışından ithal olması sebebiyle, imalatını yapan firmalarca dolar kuru üzerinden fiyatlar oluşmaktadır. Şantiye çadırı fiyat konusunda  bizimle iletişime geçebilir ve bilgi edinebilirsiniz.

Cep telefonu, tıklayın arayın : 0552 668 31 58

Sabit telefon, tıklayın arayın : 0212 613 83 04

Mail iletişim :  [email protected]

Şantiye Çadırı Örnekleri

Hangar ve Depo Çadırı

Hangar ve depo çadırı, çalışma alanında en ekonomik ve tasarruflu koruma sağlamaktadır. Kolay kurulumu sayesinde zamandan tasarruf sağlar ve kolaylıkla taşınabilir. Hangar ve depo çadırı, ürünlerinizi korumakla yükümlüdür ve aynı zamanda farklı kullanım alanlarına sahip olduğu için tercih edilmektedir. Hangar ve depo çadırı, aynı zamanda  yemekhane çadırı, yatakhane çadırı, mutfak çadırı, depo çadırı veya şantiyelerde dinlenme çadırları olarak da  kullanılabilir.

Hangar ve depo çadırı

Hangar ve depo çadırı,  genelde  beyaz  renk tercih edilmekle birlikte, renk çeşitliliği oldukça fazla bir üründür. Renk seçimi tamamiyle müşterinin tercihine bırakılmıştır. Hangar ve depo çadırı, brandanın garantisi hem firmamızca verilmektedir, hem de  brandanın imalatını yapan firmalarca garantisi verilmektedir. Kullanılan branda  kumaşının kaliteli olması sebebiyle, uzun yıllar deforme  olmadan  kullanılabilmektedir.

Hangar ve depo çadırı fiyat

Hangar ve depo çadırı fiyat, konusunda buraya net bir fiyat yazamamaktayız. Brandanın özelliklerine veya ebatlarına  göre de  hesaplanmaktadır. Branda kumaşı yurt dışından ithal olması sebebiyle, imalatını yapan firmalarca dolar kuru üzerinden fiyatlar oluşmaktadır. Hangar ve depo çadırı fiyat konusunda  bizimle iletişime geçebilir ve bilgi edinebilirsiniz.

Cep telefonu, tıklayın arayın : 0552 668 31 58

Sabit telefon, tıklayın arayın : 0212 613 83 04

Mail iletişim :  [email protected]

Merkez Adres : Hacı Kadın Mahallesi, Hacı Kadın Sokak No:28 Unkapanı / Fatih / İstanbul


Hangar ve Depo Çadırı Örnekleri