Etiket

sabit tenteler

Browsing
Sabit Tente Modelleri Ve Tente Fiyatları

Sabit tente, genel olarak montaj yapılacak cephenin durumuna  göre ve müşterinin istediği ölçülerde ve renklerde üretilir. Çoğu mekanda dekor amaçlı kullanılan sabit tenteler, mekan girişlerinde, pencere üstlerinde şık bir görüntü sağlar.  Sabit tente açılıp kapanmadan uygulandığı alanlarda  gölgelik sağladığı gibi, yağmur gibi kötü hava şartlarından mekanlarınızı  koruma görevi görmektedir.  Sabit tenteler mekanların camları veya kapı girişlerine  göre  özel boyutlarda üretilir ve renk, desen bakımından oldukça fazla çeşitliliğe sahiptir. Mekanlara  kattığı şıklık bakımından hem müşteri memnuniyeti sağlamaktadır,  hem de mekanın kalitesini arttırmaktadır. Sabit tenteler çoğu işletme sahibi tarafından sadece  dekor amaçlı kullanılmaktadır.

Sabit tente

Sabit tente, bir çok alanda  kullanılmaktadır. Bunlarda  bir kaçı, otel sabit tente, cafe sabit tente, apartman sabit tente, balkon sabit tente olmakla beraber kullanılacak alanlarda bir sınırlama yoktur. Sabit tente modelleri renk seçimi tamamiyle müşterinin isteği doğrultusunda  oluşturulur. Sabit tenteler için oluşturduğumuz renk ve desen kataloğumuzdan beğendiğiniz bir renk veya deseni kullanabilirsiniz. Bu konuda 3M tente olarak en iyi seçimi yapmanızda her zaman yardımcı olmaktayız.

Sabit tente

Sabit tente, kurulumu denince yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti sunan 3M tente, bu alanda en iyi firma olarak bilinmektedir. En uygun fiyata tente, konusunda sizlerin beklentilerini karşılamak konusunda seçiminizi bizden yana yapabilir ve mekanlarınıza eşsiz bir şıklık katabiliriz.

Sabit tente fiyatları

Sabit tente fiyatları, tentenin modeline veya ölçülerine göre değişmektedir. Sabit tentede kullanılacak malzemeler seçildikten sonra, mekanın ölçüsü alınır ve brandanın kumaşı seçilerek Sabit tente fiyatı çıkarılır. Sabit tentede kullanılacak branda kumaşı, yurt dışından ithal edildiği için, sabit tente fiyatları dolar kuruna göre de  değişiklik göstermektedir. Telefonla bize ulaşarak, sabit tente fiyatları konusunda  bilgi sahibi olabilir ve mekanlarına şıklık katarak aynı zamanda güneş veya kötü hava koşullarından mekanlarını koruyabilirsiniz.

Cep telefonu, tıklayın arayın : 0552 668 31 58

Sabit telefon, tıklayın arayın : 0212 613 83 04

Mail iletişim :  [email protected]

Merkez Adres : Hacı Kadın Mahallesi, Hacı Kadın Sokak No:28 Unkapanı / Fatih / İstanbul


Sabit tente örnekleri