Etiket

Otağ Yörük Çadırı

Browsing
Otağ Yörük Çadırı Ve Çadır Fiyatları

Otağ yörük çadırı, günümüzde  kullanımları halem devam eden çadır çeşitleri arasında  yer almaktadır. Ülkemizin doğu bölgelerinde bulunan yaylalarında hala  Otağ yörük çadırı kullandığı ve kolay kurulumları sayesinde  sıkça tercih edilmektedir. Her bütçeye özel ve kaliteli otağ çadırları üretimimiz bulunmaktadır. İletişim adreslerimizden bizlere  ulaşabilir ve hayallerinizdeki otağ çadırı için fiyat talebinde  bulunabilirsiniz.

Cep telefonu, tıklayın arayın : 0552 668 31 58

Sabit telefon, tıklayın arayın : 0212 613 83 04

Mail iletişim :  [email protected]

Otağ Yörük Çadırı Kullanım Alanları

Otağ yörük çadırları, şuan en çok yöresel mekanlarda kullanılmaktadır. Turistik alanlarda karşımıza  sıkça çıkan bu çadır modeli, mekana kattığı şıklık sayesinde  ziyaretçiler tarafından  büyük beğeni almaktadır. Eski zamanları andıran görüntüleri ve şık yapıları bu çadırın turizm alanlarında  kullanılmasına neden olmuştur. Son zamanda ortaya çıkan tarihi filmlerde de sıkça kullanılan bu çadır modeli, televizyonlarda kendisini bizlere  göstermektedir. Kurulumları oldukça basit ve dayanıklı sayesinde uzun yıllar  kullanılmaktadır. Otağ  kıl çadırı olarak da bilinir. Kullanım alanları oldukça zengin bir çadır modelidir. Sergilerde, Türk gecelerinde, Kafelerde, Fuarlarda, Sergilerde, Tv dizilerinde, Yaylalarda veya şark köşesi olarak kullanıldığı gibi, birbirinden farklı birçok alanda otağ yörük çadırları  kullanımları sağlanmaktadır.

Otağ Çadırı Ve Özellikleri

Otağ çadırı özellikleri, kışın özel yapısı sayesinde gerilir ve  yağmuru, suyu, karı içerisine sızdırmaz ve tam koruma sağlar. Yazın yapı kendini hafiften salar ve içeriye loş bir şekilde  gün ışığı alarak, hava sirkülasyonu sayesinde  ferah bir ortam sunar. Yayla gibi ortamlarda veya şehirlerde  bulunan haşereler bu çadır modelinin içine giremez ve özel  kıl yapısı sayesinde minik haşerelerin gezinmesini engeller. Bu yapısı çadırın içerisine akrep, yılan, böcek gibi istenmeyen canlılardan uzak tutmaktadır. İstenildiği zaman kurulumu gerçekleşir ve yine kolaylıkla sökülebilir bir yapısı bulunmaktadır.

Otağ Çadırı fiyatları

Otağ çadırı fiyatları, genellikle çadırın ebatlarına  göre belirlenmektedir. Aynı zamanda  kullanılacak malzemeler ve adetleri de  otağ çadırı fiyatları konusunda  ana unsurlar arasında yer almaktadır. 3M tente olarak yıllardır sektörde başarılı çalışmalar sürdürüyoruz ve müşterilerimizin bütçelerine  göre  ürünler üretiyoruz. Aşağıda  bulunan iletişim adreslerimizden hemen bizlere  ulaşabilir ve hayallerinizdeki otağ yörük çadırı için fiyat talebinde  bulunabilirsiniz.

Cep telefonu, tıklayın arayın : 0552 668 31 58

Sabit telefon, tıklayın arayın : 0212 613 83 04

Mail iletişim :  [email protected]

Otağ Yörük Çadırı Örnekleri