Etiket

koruma çadırı

Browsing
Şantiye Çadırı Modelleri Ve Fiyatları

Şantiye çadırı, ekonomik fiyatları ve çok amaçlı kullanımları sebebiyle tercih edilmektedir. 3M tente olarak, en kaliteli ürünleri en uygun fiyata imalatını yapıyoruz. Şantiye çadırları her renk veya baskılı çeşitlerde mevcuttur. Şantiye çadırı çok amaçlı kullanımlarına, şantiye yemek çadırı, şantiye yatakhane çadırı, şantiye depo çadırı gibi farklı alanlarda  kullanıldığı gibi, müşterinin nerede  kullanmak istediğine bırakılmıştır.

Şantiye çadırı

Şantiye çadırı, ürünlerinizi her türlü hava koşullarından korumaktadır. Aynı zamanda, güneşin yoğun etkisine rağmen renk solmazlık bakımından uzun yıllar kullanılabilir. Kolay sökülüp, tekrar kurulması sebebiyle hem zamandan tasarruf ettirir hem de  maliyeti büyük oranda düşürür. Şantiye çadırı kurulumu için hiçbir temele gereksinim duyulmaksızın kurulumu kolayca gerçekleştirilir. Baskılı şantiye çadırları çalınma gibi kötü olayları engellediği gibi, firmanın reklamını yapacak büyük bir etkendir.

Şantiye çadırı fiyat

Şantiye çadırı fiyat, konusunda buraya net bir fiyat yazamamaktayız. Brandanın özelliklerine veya ebatlarına  göre de  hesaplanmaktadır. Branda kumaşı yurt dışından ithal olması sebebiyle, imalatını yapan firmalarca dolar kuru üzerinden fiyatlar oluşmaktadır. Şantiye çadırı fiyat konusunda  bizimle iletişime geçebilir ve bilgi edinebilirsiniz.

Cep telefonu, tıklayın arayın : 0552 668 31 58

Sabit telefon, tıklayın arayın : 0212 613 83 04

Mail iletişim :  [email protected]

Şantiye Çadırı Örnekleri