Etiket

kamelya modelleri

Browsing
Kamelya Brandası Modelleri Ve Fiyatları

Kamelya brandası, konusunda yılların verdiği deneyimle ve uzman kadrosu ile 3M branda müşterilerine  en iyi hizmeti sunmaktadır. Kamelya brandasında  üstün kaliteli şeffaf mika branda kullanılmaktadır. Sistem de  dahil olmak üzere kamelya brandaları kendi imalatımız olup, yerinde  montajını gerçekleştirmekteyiz.

Kamelya brandası

Kamelya brandası, yaz veya kış aylarında  bahçelerinizin vazgeçilmezi olur. İster yazın ferah bir gölgede oturma imkanı sağlar, ister kışın yağmur ve kardan koruyarak oturma alanları oluşturur. Kamelya brandalarının renk ve desen modelleri oldukça fazladır ve müşteri seçimine bırakılmıştır. Kamelya brandası sadece çatısı kapalı olmakla birlikte, etrafı da  branda ile kapatılarak soğuk havalardan korunaklı hale getirilebilir. Kamelya brandalarında  kullanılan kaliteli kumaş sayesinde  uzun yıllar  kullanılabilir.

Kamelya brandası fiyat

Kamelya brandası fiyat, brandanın ebatlarına  göre belirlenmekle birlikte olup, kumaşın yurt dışından ithal olması sebebiyle dolar kuruna  göre belirlenmektedir. Dilerseniz bizlere  ulaşarak kamelya branda fiyat konusunda  bilgi edinebilir ve örneklerimizi inceleyerek en iyi kamelya brandasını seçme  imkanı yakalayabilirsiniz.

Cep telefonu, tıklayın arayın : 0552 668 31 58

Sabit telefon, tıklayın arayın : 0212 613 83 04

Mail iletişim :  [email protected]

Kamelya brandası örnekleri