Etiket

gölgelik mafsallı tente

Browsing
Mafsallı Tente Modelleri Ve Fiyatları

Mafsallı tente, genel olarak adını “eklem” anlamına gelen mafsal kelimesinden almıştır. Mafsallı tentenin kullanım alanı çok geniştir. İşletme girişlerinde, bahçelerde veya balkonlarda  kullanılabilir. Mafsallı tentelerin eklem kısımlarında  yaz ve kış olmak üzere  birkaç değişiklik yapılıyor ve her mevsim kullanımı kolaylaşıyor. Mafsallı tentenin kumaş kısmı 3,5 metreye kadar uzatılarak yazın güneşten, kışın ise yağmur veya karlı havalardan mekanlarınızı koruyor.

Mafsallı tente

Mafsallı tente, şık görünümü bir yana tente modelleri içerisinde  en fazla talep gören üründür. Mafsallı tente  alüminyum enjeksiyon döküm parçalara  sahiptir, bu nedenle uzun ömürlü bir yapısı vardır. Mafsallı tente elektrostatik sprey boya ile istenilen renklerde ve desenlerde  üretilerek montajı gerçekleştirilir.  Mafsallı tenteler  1.50, 2 , 2.50 veya 3 metre  ileriye doğru açılabilir, bu tentenin boyutuna ve brandanın ölçülerine göre değişiklilik göstermektedir.

Mafsallı tente Fiyatları

Mafsallı tente, kumaş seçeneklerinde  ithal veya yerli ürünler kullanılmaktadır. 3M tente  olarak yıllardır en iyi branda  kumaşlarını kullanarak en kaliteli mafsallı tenteleri üretiyor ve montajını gerçekleştiriyoruz. Bu konuda  yılların verdiği deneyim ve uzman kadromuz ile  siz değerli müşterilerimize en iyi hizmet ve üstün kaliteyi sunuyoruz.

Cep telefonu, tıklayın arayın : 0552 668 31 58

Sabit telefon, tıklayın arayın : 0212 613 83 04

Mail iletişim :  [email protected]

Merkez Adres : Hacı Kadın Mahallesi, Hacı Kadın Sokak No:28 Unkapanı / Fatih / İstanbul


Mafsallı tente  örnekleri