Etiket

Cami Brandaları

Browsing
Cami Brandası Modelleri ve Fiyatları

Cami brandası, camilerin  giriş kısımlarında  uygulanmaktadır. Deri yapısı ve şık modelleri ile camilerin vazgeçilmez araçları arasında  yer almaktadır. Üzerindeki modelleri sayesinde  göze hitap eden yapısı ve kullanılan branda kumaşı sayesinde  tam koruma  sağlamaktadır.

Cep telefonu, tıklayın arayın : 0552 668 31 58

Sabit telefon, tıklayın arayın : 0212 613 83 04

Mail iletişim :  [email protected]

Cami Kapısı Brandası

Cami kapısı brandası, isteğinize bağlı renklerde ve  modellerde  üretilmektedir. Cami kapısı brandanın dış yapısı kalın brana kumaşı ve deri ile kaplanmaktadır bu sayede içeriye soğuğu geçirmeme özelliği bulunmaktadır.  Cami kapılarında kullanılan branda vaketa denilen deriden ve aynı zamanda pvc brandadan imal edilen bir üründür. Aynı zamanda şeffaf kış bahçesi branda‘da  kullanılan toka sistemi de  bulunmaktadır. 2 kat pvc branda  arasına keçe konularak çift taraflı dikiş atılır ve cami brandası oldukça dayanıklı hale gelir.  Motiflerle zenginleştirilen branda, kullanıldığı alanlara  uygun bir yapı haline getirilir.

Cami Brandası Fiyatları

Cami brandası fiyatları, ürünün özelliklerine ve ebatlarına  göre değişmektedir. Aynı zamanda cami brandası adetleri de  cami brandası fiyatları konusunda  belirleyici unsurlar arasında  yer almaktadır. Yıllardır sektörde tente ve gölge sistemleri üreten firmamız, alanında başarılı çalışmaları ve yenilikçi yapısı ile müşteri memnuniyetini yakalamaktadır. Cami brandası imalatı öncesinde  mekanda ölçüler alınır ve ürün hakkında  özellik seçimleri sağlandıktan sonra  cami brandası fiyat konusunda anlaşma yapılmaktadır. Her bütçeye uygun branda  modellerimiz sayesinde, hayallerinizdeki branda çeşitlerini en uygun fiyata imal edip montajını gerçekleştirmekteyiz.

Cep telefonu, tıklayın arayın : 0552 668 31 58

Sabit telefon, tıklayın arayın : 0212 613 83 04

Mail iletişim :  [email protected]

Cami Brandası Örnekleri