Etiket

çadır

Browsing
Pazar Çadırı Modelleri Ve Fiyatları

Pazar çadırı, ürünlerin korunması amacıyla pazar alanlarının tepesine iplerle gerdirilerek uygulanan branda modelidir. Pazar tezgahlarını kötü hava şartlarından koruyan pazar çadırı, genelde kubbe biçiminde olduğu gibi, üçgen şeklinde de modelleri mevcuttur. Pazar çadırı bez veya özel korumalı kumaşlardan, yan taraflarından hava alacak şekilde tasarlanmaktadır. Seyyar olarak çalışan pazarcılar için, özel üretilen çadırlar ise basit bir şekilde  toplanır ve tekrar kurulabilmektedir.

Pazar çadırı

Pazar çadırı, geleneksel pazar alanları veya yerleşik pazar alanları içerinde kullanıma en uygun yöntemdir. Pazar çadırları renk bakımından  artık standart hale gelmiş beyaz dışında her renk mevcuttur. Renk seçimi müşterinin isteğine göre  belirlenmektedir. Pazar çadırlarının en başlıca sorunları, taşınma esnasında hasar görmesi, veya yıpranmasıdır. 3M tente olarak bu durumu minimuma indirmek amacıyla kaliteli branda kumaşları kullanıyoruz. Pazar zamanı belli başlı günlerde olduğu gibi, hemen hemen hergün pazar alanları da  kurulabilir. Bu konuda ürettiğimiz pazar çadırları kolay kullanımı sayesinde sizleri fazla yormadan veya fazla vakit kaybı yaşamadan kolaylıkla kurulumu gerçekleştirilebilir.

Pazar çadırı fiyat

Pazar çadırı fiyat, konusunda  genel bir fiyatlandırma yapılamamaktadır.  Pazar çadırı fiyatları, kullanılacak brandanın ebatlarına göre değişmektedir. Dilerseniz telefonla bizleri arayarak pazar çadırı fiyatları konusunda  bilgi edinebilirsiniz.

Cep telefonu, tıklayın arayın : 0552 668 31 58

Sabit telefon, tıklayın arayın : 0212 613 83 04

Mail iletişim :  [email protected]

Pazar Çadırı Örnekleri

Şantiye Çadırı Modelleri Ve Fiyatları

Şantiye çadırı, ekonomik fiyatları ve çok amaçlı kullanımları sebebiyle tercih edilmektedir. 3M tente olarak, en kaliteli ürünleri en uygun fiyata imalatını yapıyoruz. Şantiye çadırları her renk veya baskılı çeşitlerde mevcuttur. Şantiye çadırı çok amaçlı kullanımlarına, şantiye yemek çadırı, şantiye yatakhane çadırı, şantiye depo çadırı gibi farklı alanlarda  kullanıldığı gibi, müşterinin nerede  kullanmak istediğine bırakılmıştır.

Şantiye çadırı

Şantiye çadırı, ürünlerinizi her türlü hava koşullarından korumaktadır. Aynı zamanda, güneşin yoğun etkisine rağmen renk solmazlık bakımından uzun yıllar kullanılabilir. Kolay sökülüp, tekrar kurulması sebebiyle hem zamandan tasarruf ettirir hem de  maliyeti büyük oranda düşürür. Şantiye çadırı kurulumu için hiçbir temele gereksinim duyulmaksızın kurulumu kolayca gerçekleştirilir. Baskılı şantiye çadırları çalınma gibi kötü olayları engellediği gibi, firmanın reklamını yapacak büyük bir etkendir.

Şantiye çadırı fiyat

Şantiye çadırı fiyat, konusunda buraya net bir fiyat yazamamaktayız. Brandanın özelliklerine veya ebatlarına  göre de  hesaplanmaktadır. Branda kumaşı yurt dışından ithal olması sebebiyle, imalatını yapan firmalarca dolar kuru üzerinden fiyatlar oluşmaktadır. Şantiye çadırı fiyat konusunda  bizimle iletişime geçebilir ve bilgi edinebilirsiniz.

Cep telefonu, tıklayın arayın : 0552 668 31 58

Sabit telefon, tıklayın arayın : 0212 613 83 04

Mail iletişim :  [email protected]

Şantiye Çadırı Örnekleri

Kamp Çadırı Modelleri Ve Fiyatları

Kamp çadırı, istenilen ebatta üretilebilmektedir. Alt kısmı haşere girmemesi için polyester kumaştan üst kısmı ise güneşten etkilenmemesi üzerine pamuklu kumaştan üretilmektedir. İsteğe göre 2 odalı veya 3 odalı şekilde kamp çadırı üretilmektedir. Demonte sistem olup çok fazla yer kaplamamaktadır. Kamp çadırı taşıyıcı iskeleti yuvarlak demir olup uzun yıllar kullanımda bir problem yaşanmayacak şekilde tasarlanmıştır.

Kamp çadırı

Kamp çadırı, renk seçenekleri geniş olan bir modeldir. Hemen hemen her isteğe uygun renklerde üretilmektedir. Kamp çadırlarında  aynı zamanda  brandanın kumaşı da isteğe uygun bir şekilde imalatı yapılmaktadır. Kışın soğuk havalarda ısı yalıtımını düzenleyen ve  içerisini soğuk havalardan koruyan kamp çadırı modelleri de  vardır.

Kamp çadırı fiyatları

Kamp çadırı fiyatları, ürünün özelliklerine göre  değişmektedir. 3M tente  olarak bütçenize uygun kamp çadırlarını tasarlıyor ve müşteri mumnuniyetini önemsiyoruz. Kamp çadırı fiyatları konusunda  bizimle iletişime geçebilir ve hayalinizdeki çadır modeline sahip olabilirsiniz.

Cep telefonu, tıklayın arayın : 0552 668 31 58

Sabit telefon, tıklayın arayın : 0212 613 83 04

Mail iletişim :  [email protected]

Kamp çadırı örnekleri