Etiket

asma branda

Browsing
Yarasa Tente

Yarasa tente , ismi itibariyle yarasa  kanatlarına benzeyen dekoratif bir tente modelidir. yarasa tente, mekanlara kattığı şıklık ile ünlüdür ve en çok talep edilen branda modelidir. halk arasında asma germe tente olarak da geçen bu tente sistemi, isteğe uygun branda  kumaşları kullanıldığı gibi, renk, desen, baskı gibi uygulamalar yarasa tentede mümkündür. yarasa tente, kare, üçgen ve kubbe şeklinde oluşturulabilir. Yarasa tenteler, yağmur, kar, ve rüzgar yükleri düşünülerek tasarlanır ve her türlü hava şartlarında  dayanıklılık gösterir. Yarasa tente, güneş ışınlarını kesmek ve mekana gölge katmak amacıyla tasarlanmıştır, ve bu alanda en etkili olan tente modelidir. Yarasa branda modelinde yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübelerine göre 3M tente sizlere en iyi ürünlerini sunuyor.

Yarasa tente

Yarasa tente , tasarlanırken kullanılacak malzemeler özenle seçilmektedir ve dayanıklılık konusunda en ideal malzemeler kullanılmaya özen gösterilmektedir. Çelik halat, liftin, civata, mapa, klemens, somun gibi yarasa tente’de kullanılacak malzemelerin paslanmaz çelik olarak seçilmesi, tente‘nin uzun ömürlü olmasında  büyük etkisi vardır ve bu sebeple kaliteli malzemelerin seçilmesinde özen gösterilmektedir.

Yarasa tente fiyatları

Yarasa tente fiyatları, tentenin modeline veya ölçülerine göre değişmektedir. Tentede kullanılacak malzemeler seçildikten sonra, mekanın ölçüsü alınır ve brandanın kumaşı seçilerek yarasa tente fiyatı çıkarılır. Yarasa tentede kullanılacak branda kumaşı, yurt dışından ithal edildiği için fiyatlar dolar kuruna göre de  değişiklik göstermektedir. Telefonla bize ulaşarak, yarasa tente fiyatları konusunda  bilgi sahibi olabilir ve mekanlarına şıklık katarak aynı zamanda güneş veya kötü hava koşullarından mekanlarını koruyabilirsiniz.

Cep telefonu, tıklayın arayın : 0552 668 31 58

Sabit telefon, tıklayın arayın : 0212 613 83 04

Mail iletişim :  [email protected]

Merkez Adres : Hacı Kadın Mahallesi, Hacı Kadın Sokak No:28 Unkapanı / Fatih / İstanbul


Yarasa tente örnekleri