Etiket

3M Tente

Browsing
Yörük Çadırı Fiyatları Ve Örnekleri

Yörük Çadırı adından da  anlaşılacağı üzere, Hala günümüzde  devam eden göçebe veya yarı yerleşik toplulukların kullandıkları çadırlar arasında  bulunmaktadır. Yörük çadırı özelliği bakımından kışın yağmuru veya soğuğu geçirmediği gibi yazın da ferah bir ortam sunmaktadır. Yörük çadırları günümüz dünyasında genellikle turizm alanlarında sıkça kullanılmaktadır. Son zamanlarda karşıma  çıkan tv dizilerinde de kullanıldığını sıklıkla görmekteyiz. Bu yazımızda yörük çadırı hakkında  bilgilendirmeler sunacağız ve özellikleri, kurulumu, fiyatları hakkında yazacağız.

Cep telefonu, tıklayın arayın : 0552 668 31 58

Sabit telefon, tıklayın arayın : 0212 613 83 04

Mail iletişim :  [email protected]

Yörük Çadırı

Otağ Yörük çadırı, kolay kurulumu ile dikkat çeken çadır modelleri arasında  yer almaktadır. Kullanıldığı alanlarda tarihi bir görünüm katar ve müşterilerin beğenisini kazanır. Bu sebeple kafe, restoran, sergi, şark köşesi, festivaller gibi alanlarda  sıklıkla bu çadır modelinin kullanıldığı gözlemlenmektedir. Özellikle festivaller için vazgeçilmez birer görsellik katar. Yörük çadırı neredeyse her mevsim kullanılmaktadır ve özel yapısı sayesinde  yazın veya kışın sorunsuz kullanım sağlar.

Yörük Çadırı Özellikleri

Yörük çadırı özellikleri konusunda  en çok dikkat çeken kuşkusuz kolay kullanımıdır. Kolaylıkla kurulumları yapılır ve aynı şekilde  tekrar sökülerek taşıma işlemleri sağlanmaktadır. Özel kıl yapısı sayesinde kışın gerginleşir ve içeriye yağmur, kar, soğuk gibi doğal afetlerden korur. Aynı zamanda yazın da kıl yapısı kendisini hafiften salar ve içeriğe loş bir şekilde güneş ışığının girmesini sağlar. Yazın çadırın içerisinde oluşan hava sirkülasyonu sayesinde ferah bir ortam sunar. Aynı zamanda istenmeyen haşerelere karşı özel yapısı sayesinde, içeriye girmeleri engellenir. Böcek, yılan, akrep gibi canlılar çadırın üzerinde gezemez ve hatta içeriye giremezler. Hemen hemen her mekana kurulumları kolaylıkla sağlandığı gibi, kısıtlı alanlar içinde  özel yörük çadırı üretimleri gerçekleştirilmektedir.

Yörük Çadırı Fiyatları

Yörük çadırı fiyatları genellikle çadırda  kullanılacak malzemeye göre  değişim göstermektedir. Yörük çadırı ebatları da yörük çadırı fiyatları konusunda  belirleyici unsurlar arasında  yer almaktadır. 3M tente olarak yıllardır gölge sistemleri üretmekteyiz ve müşterilerimizin bütçelerine göre hayallerindeki yapısı kurmalarına  olanak sağlıyoruz. Aşağıdaki iletişim adreslerimizden bizlere  ulaşabilir ve nasıl bir sistem kurmak istediğinizi, kurulacak alandaki gereksinimleri aynı zamanda istediğiniz yörük çadırı fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Cep telefonu, tıklayın arayın : 0552 668 31 58

Sabit telefon, tıklayın arayın : 0212 613 83 04

Mail iletişim :  [email protected]

Yörük Çadırı Örnekleri