Branda Nedir?

Branda özel kumaşlardan imal edilen çeşitli hava koşullarına dayanacak ve koruyacak şekilde üretilen malzemelere verilen isimdir. Brandalar üretilen yapısına göre yazın güneşten, kışın ise yağmurdan, soğuktan vb. hava koşullarından korunmayı amaçlar. Kullanışlı bir ürün olması nedeniyle kendine çok çeşitli kullanım alanları bulmuştur. Brandalardan üretilen ürünler camilerden evlerimizin teraslarına kadar birçok mekanda bizim daha konforlu olarak hayatımızı sürdürmemizi sağlar. Brandalardan imal edilen çok çeşitli ürünler bulunmaktadır. Firmamız tecrübeli ekibiyle mekanlarınız için en iyi branda ürünü hizmeti ve montajını vermektedir.

Cep telefonu, tıklayın arayın : 0552 668 31 58

Sabit telefon, tıklayın arayın : 0212 613 83 04

Mail iletişim :  [email protected]

Branda Modelleri ve Fiyatları

Kullanım yerine göre birçok branda çeşidi bulunmaktadır. Örnek vermek gerekirse; cami kapısı brandası, halı saha brandası, balkon tenteleri, kamelya brandası, tır brandası, tekne brandası, balkon brandası veya mafsallı tente brandası branda modelleri arasında sayılabilir. Her branda ürünü kullanım yerine göre farklı türde ve modelde olur. Cami kapısı brandası deri yapısı ve özel üretim modelleriyle şıklığı, konforu beraber sunar. Halı saha brandası, olumsuz hava koşullarında kullanılacak en pratik ve kullanışlı bir üründür. Balkon tenteleri evinizin konforunu artırıp, şıklığını tamamlamasına yardımcı olur. Bahçenizin atmosferini değiştirmek ve daha kullanışlı hale getirmek istiyorsanız, bir kamelya brandası tercih edebilirsiniz. Araçlarınız için branda modellerimiz bulunmaktadır. Çok geniş bir kullanım alanına sahip mafsallı tente de en çok tercih edilen branda modelleri arasındadır.

Seçilen brandanın özelliklerine göre fiyat tutarı değişmektedir. Evde küçük bir alana hitap eden brandayla büyük işletmelere hitap eden brandaların fiyatları aynı olmayacaktır. Aynı zamanda küçük bir branda ihtiyacınız varsa büyük bir branda ürünü seçmeniz de sizin yararınıza olmayacaktır. Firmamızı arayarak istediğiniz özelliklerde ve size en uygun branda ürün çeşitlerinin fiyatını öğrenebilirsiniz.

Branda Yapısı ve Özellikleri

Brandanın yapısı kullanım amacına göre değişmektedir. Örneğin, cami kapısı brandası düz bir yapıya sahiptir. Mekandaki havanın korunması amacıyla tercih edildiğinde yapı olarak uçuşan değil, ağırlığını koruyan bir iskelete sahiptir. Bir başka örnek halı sahalar çok büyük mekanlar olduğunda karmaşık iskeletler üzerinde yapılan brandaların montajı gerçekleştirilir. Kışın kullanılan brandalar sert hava koşullarına dayanıklı şekilde imal edilirler. Yazın kullanılan brandalar ise ışığı geçirmeyecek şekilde üretilirler.

Branda kumaşı akrilik kumaştır. Elektrostatik toz boya ile istenilen renkte imal edilebilirler. Renk solmazlık özelliği ile rengini yıllarca koruyabilir. Brandaların özellikleri hakkında daha fazla bilgiye firmamızdan alabilirsiniz. Mekanınıza en uygun branda seçiminde de size yardımcı olabiliriz.

Brandalar Neden Tercih Edilir? Brandalar Neden Gereklidir?

Günümüzün büyük kısmını evlerimizden dışarıda geçirmekteyiz. Camiler, işyerleri, cafeler, marketler, ibadet alanları vb. birçok alan hayatımızın büyük bölümünde kullandığımız mekanlardır. Bu mekanlarda aradığımız en önemli özellik ise konforlu olmasıdır. Konfor denilince kışın sıcak bir ortam, yazın serin bir ortam olarak düşünebiliriz. Kışın camilerde çalışan ısıtma sistemleri sayesinde ortam sıcak olmaktadır. Fakat hava sirkülasyonu düzgün sağlanmamışsa hem soğuk bir ortam olacaktır hem de enerji kaybı meydana gelecektir. Cami kapısı brandası gibi çözümler bu gibi olumsuz durumlara çare olarak yapılmaktadır. Gittiğimiz kafeler kış mevsiminde dahi artık açık mekan olsa bile kurulan branda sistemleri sayesinde sıcacık bir ortam elde etmeyi sağlamaktadır. Yaz mevsiminde ise ferah alanlarda çayımızı yudumlamanızı sağlar. Bu ve bunun gibi birçok neden normal bireylerden işletmelere kadar birçok alanda branda kullanımını artırmıştır.

Güncel branda fiyatlarımız ve destek için bizlere  alttaki telefon numaralarımızdan  ulaşabilir ve teklif alabilirsiniz.

Cep telefonu, tıklayın arayın : 0552 668 31 58

Sabit telefon, tıklayın arayın : 0212 613 83 04

Mail iletişim :  [email protected]

3M Tente
Yayınlayan